Департамент охорони здоров’я
Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Телефон гарячої лінії

0-800-50-72-50
з 09.00 до 18.00, крім суботи та неділі

Для людей з вадами зору

Новини про реформу

Шлях військовослужбовця для отримання статусу інвалідності

У зв'язку з впровадженням в Україні оцінювання повсякденного функціонування описуємо порядок дій та важливі аспекти отримання статусу інвалідності військовослужбовцем, який зазнав поранення, травми, контузії, каліцтва або погіршення стану здоров'я.

Не тільки інвалідність: інші цілі проведення оцінювання експертними командами

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2024 № 1338 впроваджується новий процес  оцінювання повсякденного функціонування особи з 1 січня 2025 року на заміну медико-соціальної експертизи. 

Експертні команди: як це працює

Реформа медико-соціальної експертизи передбачає впровадження оцінювання повсякденного функціонування особи (скорочено — оцінювання). В її основі — робота експертних команд, які забезпечують об’єктивність, прозорість та професійність у прийнятті рішень.

Хто такий лікуючий лікар і яку роль він відіграє у новій системі оцінювання?

Запровадження нової системи оцінювання повсякденного функціонування викликало чимало запитань. Одне з них — хто є лікуючим лікарем і які його завдання? 

Реформа МСЕК та впровадження оцінювання функціонування: дайджест змін

МОЗ України на виконання рішення РНБО від 22.10.2024 «Щодо протидії корупційним та іншим правопорушенням під час встановлення інвалідності посадовим особам державних органів» проводить реформу медико-соціальної експертизи та впровадження оцінювання повсякденного функціонування особи з 01.01.2025.

До яких медзакладів передані справи від МСЕК у Дніпропетровській області

Міністерство охорони здоров’я України впроваджує нову систему оцінювання повсякденного функціонування особи. У відомстві наголошують, що це важливий крок у запровадженні прозорих та ефективних підходів до встановлення статусу інвалідності та підтримки людей з порушеннями здоров’я.

Реформа МСЕК: нова система оцінювання повсякденного функціонування людини запрацює з 1 січня 2025 року

Реформа МСЕК та впровадження оцінювання повсякденного функціонування — це не лише зміна застарілої системи, а початок масштабного процесу трансформації державної підтримки для людей з інвалідністю чи іншими потребами.

Реформа МСЕК та впровадження оцінювання функціонування: огляд тижневих змін.

До вашої уваги тижневий дайджест новин, присвячений запуску реформи медико-соціальної експертизи (МСЕК) та впровадженню оцінювання повсякденного функціонування.